Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче.
З метою удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів, розвитку їх творчих здібностей, самостійності, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою, виховання інтересу до вивчення англійської мови в Добрянській СЗОШ І-ІІ ступенів15 по 19 листопада 2021 року проходив Тиждень англійської мови «The magic English», розроблений вчителькою англійської мови Тетяною РУДНИЦЬКОЮ.
У понеділок, 15 листопада, учні 2 класу брали участь грі «Who is the best?» Ця гра дала можливість дітям проявити свої лексичні, граматичні, фонетичні здібності.
Учні 5 класу дистанційно переглядали та обговорювали казку «Sleeping beauty» англійською мовою, що підвищило їх свідомість та мотивацію до вивчення англійської мови.
У вівторок, 16 листопада, з учнями 6 класу проведено нестандартний урок - QR- квест «The fallen leaves», де школярі мали можливість скористатися своїми мобільними телефонами, скануючи QR- коди для отримання відповідної інформації. Мета заходу: зацікавити учнів до вивчення англійської мови та підвищити мотивацію до навчання.
Учні 1 класу співали, грали ігри під час уроку «Funny English songs» з метою вдосконалення лексичних навичок.
У середу, 17 листопада, з учнями 3 класу проведено гру-конкурс «Telling the time. Who has? ». Школярики поділились на команди: дівчата та хлопці. Завдання охоплювали весь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували всі поставлені перед ними завдання. Мета заходу: формування в учнів позитивного ставлення до англійської мови та виховання почуття відповідальності.
Учні 4 класу взяли участь у конкурсі «Funny English». Цей конкурс дав можливість проявити свої лексичні, граматичні, фонетичні, а також краєзнавчі вміння. Мета заходу: удосконалити і повторити матеріал, щоб використовувати його в усному мовленні.
У четвер, 18 листопада, з восьмикласниками проведено конкурс презентацій
(дистанційно) «Interested places of English-speaking countries». Вихованці мали змогу проявити свої креативні здібності та знання історії країн, мова яких вивчається.
Декламувати вірші англійською мовою відомого українського поета, прозаїка, драматурга та перекладача Івана Франка мали можливість учні 7 класу на уроці творчості «Ivan Franko. Interestіng facts». Школярі дізналися багато цікавих фактів з життя та творчості Каменяра.
Підвела підсумки Тижня п’ятниця, 19 листопада, із QR відео- та фотовікториною«The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland» з учнями 9 класу. Мета заходу: розширити знання учнів про культуру країни, мова якої вивчається, формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів.
Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали всіх учнів школи.
Тиждень англійської мови сприяв розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів школярів і довів, що сучасні діти знають, люблять і хочуть вивчати англійську мову!!!
Природа є життя.
А бачити життя -
Чи не найкраща
В світі насолода!
З метою розвитку інтересу учнів до вивчення природничих наук, розвитку світогляду, любові до природи вчителькою Наталією Дацко проведено Тиждень природничих наук.
Без знань минулого не можна зрозуміти теперішнє!
Історія математики має особливу привабливість. Задачі й теореми, доведені сотні і тисячі років тому, захоплюють нас своєю красою, витонченістю логічних міркувань так само, як захоплювали всі попередні покоління.
Перегортаючи сторінки минулого науки, ми переконуємося, що найбільші поклади математичних ідей, понять, задач, які потім об'єднувались у теорії, містяться у практичній діяльності людини.
В сучасному світі людина постійно користується числами, навіть не задумуючись про їх виникнення.
З метою дослідження математичної історії, розвитку творчого та креативного підходу у вирішенні завдань, кмітливості, уважності до деталей, вмотивованості до навчання, вміння нестандартно вирішувати завдання учителькою математики Ольгою Туз із учнями 5-6 класу виконано проєктну роботу «З історії математики».
Ми ніколи не стали б розумними, якби виключили число з людської природи. (Платон)
З метою узагальнення та систематизації знань про рослини, виховання бережливого ставлення до природних багацтв та набутті практичних навичок дослідницької діяльності учителькою біології Наталією Дацко із учнями 6 класу виконано проєкт "Рослини мандрівники".
З метою розвитку творчої уяви, вміння аналізувати текст, виховання любові до краси, моральних якостей учнів та віри в силу добра та любові вчителькою зарубіжної літератури Галиною Киринчук проведено урок-кейс з учнями 7 класу за твором Олександра Гріна "Пурпурові вітрила".
Під час уроку семикласники відповіли на питання вікторини
"Уважний читач", склали сенкан до образів героїв твору та висловили свої думки на тему
"Чи варто мріяти ?"
З метою популяризації здорового способу життя, під керівництвом вчительки англійської мови, Рудницької Т. Ю., учнями 6 класу було виконано проєкт на тему
« My favourite sport”


З учнями 2 класу використання пісенно-текстового матеріалу під час уроку англійської мови вчителькою Рудницькою Т. Ю. створюється сприятливий психологічний клімат, знижується психологічно- емоційне навантаження, активізується мовленнєва діяльність, підтримується інтерес до вивчення іноземної мови. Завдяки використанню пісень та віршів в учнів розвивається спонтанне мовлення, вони краще засвоюють граматичні конструкції, закріплюють правила артикуляції та вимову звуків.
https://fb.watch/2wbruAeROH/
3 грудня, у день вшанування 298 річниці з дня народження "українського Сократа", дев'ятикласники долучилися до проєкту "Літературний сад", створивши виноградне гроно "Світ ловив мене, та не спіймав...", попередньо вивчивши на уроках української літератури життєвий і творчий шлях філософа Григорія Сковороди.
16 листопада Всесвітній день толерантності. І невипадково сьогодні вчителькою української мови та літератури Любов'ю Соколик проведено підсумковий урок по казці В. Короліва-Старого “Хуха-Моховинка”. Впродовж уроку п'ятикласники працювали над завданнями пантбука до казки, бо саме вона вчить нас любити і берегти природу, тварин, людей. Засуджує тих людей, що незаконно рубають дерева, неуважно ставляться до тварин. Слід пам’ятати слова з Біблії про те, що на зло потрібно відповідати добром. І тоді добро повернеться. Головна героїня Хуха-Моховинка є символом добра у казці.
З метою формування читацьких уподобань учасників навчально-виховного процесу вчителькою зарубіжної літератури Галиною Киринчук проведено урок-творчу майстерню виготовлення лепбуку за романом Жуля Верна “П'ятнадцятирічний капітан” з учнями 6 класу та майстер-клас з виготовлення пантбуку та оформлення QR-листівок до роману Вальтера Скотта “Айвенго” з учнями 7 класу.
https://fb.watch/1RSpXCWkTm/
https://fb.watch/1RSsSF4jyU/
6 листопада, у день уродин Маркіяна Семеновича Шашкевича, з метою вшанування пам'яті видатного поета, духовного просвітителя, сільського священника учителькою української мови та літератури Оксаною Бєган проведено національно-патріотичний диктант із учнями 6,9 класів "Маркіян Шашкевича - будитель Галицької Русі".
Коментарі
Дописати коментар